Datum
22 januari 2023 12:00
Scheidsrechter
Max Berg
Accommodatie
Onbekend
Leuke oefenwedstrijd tegende zondag 3.
De eerste 25 minuten was het de 23-1 die de baas was in het veld. Het resulteerde in een 0-1 voorsprong. Zondag 3 kwam goed terug en vlak voor rust werd het 1-1 en 2-1.
Het was een sportieve spannende wedstrijd en het publiek genoot, het leek wel een beker kraker. Dave maakte net als woensdag weer zijn doelpunten mee. Hij maakte de 2-2 en later de 3-3.
Een zuiver doelpunt werd helaas niet gezien door de scheidsrechter, wat ook heel moeilijk is omdat we geen doelijn technologie hebben. na 90 minuten was het 3-3 en hebben we een leuke wedstrijd gezien. Totaal anders als aan het begin van het seizoen omdat de 23-1 nog niet aan de voorbereiding was begonnen.
We gaan het zeker dit seizoen nog een keer over doen omdat oefenwedstrijden de beste trainingen zijn en de onderlinge sfeer was perfect
Zondag 3 bedankt en succes in de competitie